Partneři

Raiffeisen Bank

    

________________________________________________________

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank poskytuje od roku 1993 v České republice široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele. Raiffeisenbank obsluhuje klienty v síti více než 120 poboček a klientských center, poskytuje rovněž služby specializovaných hypotečních center, osobních, firemních a podnikatelských poradců. Celková aktiva banky dosahují téměř 200 miliard korun, Raiffeisenbank je podle tohoto ukazatele pátou největší bankou na českém trhu.

   

    

________________________________________________________

Swiss Life Select

Swiss Life je přední evropskou finanční skupinou působící v oblasti správy privátních i korporátních financí, správy majetku, řízení rizik a zajištění penze. Společnost se švýcarskou historií od roku 1857 dnes působí v řadě zemí světa, kde spravuje aktiva v hodnotě 5,4 bilionu korun. Swiss Life se svými službami vstoupila do České republiky v roce 2013. Od počátku poskytuje svým klientům špičkové finanční poradenství dle kvalitativních standardů totožných s ostatními společnostmi Swiss Life.


Marco Mirelli

                        

  

 

    

________________________________________________________

Marco Mirelli

Marco Mirelli poskytuje komplexní služby v oblasti odívání - od navržení osobního stylu, ušití oděvu na míru, doladění stylu luxusními doplňky až po odborné image poradenství a dlouhodobou péči o pánský šatník. Marco Mirelli šije na míru pánské oděvy z těch nejkvalitnějších látek renomovaných světových značek (Loro Piana, Scabal, atd.). Image House for Men MARCO MIRELLI obléká úspěšné muže z řad podnikatelů, manažerů i známých umělců, kteří oceňují osobní přístup, profesionalitu, kvalitu a dokonalost do posledního detailu.