Účastníci

Vítězové soutěže

Klíčová pro úspěch v soutěži nebyla velikost firmy, její kořeny. Roli nehraje ani odvětví, uspěly v ní firmy z různorodých odvětví, ze stavebnictví, potravinářství, softwarové firmy, výrobce zdravotní techniky nebo firma podnikající v cestovním ruchu a dopravě. V hlavní i vedlejších kategoriích soutěže vítězí silné podnikatelské příběhy, které jsou hodné následování.

EY Podnikatel roku České republiky

Chmela bbd830235252dcafc9243e1fe3f47def50bd24daf29cc08ef18b0a4919ed4738Petr ChmelaTESCOMA2016
Pelc 2dd2ff431668e6d750ee0d69c5146d1bd212a982879f69f254abf2c2268f59fcZdeněk PelcGZ Media2015
Briza 995615c6c2547442e3710fc29933e5c44b158e683fd2a624786fa6a737535d74Vlastislav BřízaKOH-I-NOOR holding2014
Hlavaty 57c1bb1ab9e606b0d11305808062883af5c9c7914ae0a4cf55c2ee9316bb14e4Jiří HlavatýJUTA2013
Piskanin 44b810ca50522d0ab306a827fb937853d740eab50500fcb9c5239f679c3e2475František PiškaninHOPI2012
Samaras 63975177731647061aba4da518cbfde5692c8552a6fb60ad358ae32be50f7e93Janis SamarasKofola2011
Walachovi 1e050a50ca98b1533f122c2fecd778b5b253727dcb61f1a4ca4db6a0eb705cd5Mariusz, Adam a Valdemar WalachovéWALMARK2010
Kucera 8c8bef85192a13c4da9167995d93fc82b6aa5a55bf15b54e810e6c51b1051561Eduard KučeraAVAST SOFTWARE2009
Kovar ad09f123ea098e778a16aff2f9fb1ac9e69f94c436863c0d974edf2b30c537a4Vladimír KovářUNICORN2008
Brezina 7959a0c83e7141d7f9b370f3cfc1d4a09333f9e89e97a69d7e999be494c03aa2Tomáš BřezinaBEST2007
Juricek 13540961bebc9bf57929e525cc9ca6ae5ff1112c47cae8812b7ba737a9b9f30aPavel JuříčekBRANO GROUP2006
Jancura 659223f39fa5c17c9af8d06aa73b455f0783665c32dd9093ecdf828b7b1877ceRadim JančuraSTUDENT AGENCY2005
Rihak e546cc3c493aa924fc79273a2b636025ed60beeaea051e3e591375173aed8d5fMiroslav ŘihákANECT2004
Frolik c74dee2c4ee4c58f22cda74b5a2908752b9e382a96b02f1f73e061ab66287ac9Zbyněk FrolíkLINET2003
Stepanek 7f1fbf899ef84792d8c23842f0caf6e90fd6c5249ee5960e66d8b4827d6e32beKvido ŠtěpánekISOLIT-BRAVO2002
Jandejsek 51ef41f2924e1def873559a55e5c5e0e654b2386eb00ef796405574b3f4d012dZdeněk JandejsekRABBIT2001
Janku 7f99bfbb31c17e9e1faa1ff101cd2ed3e8095c9d1d54bf5cffd61a3a7dacccb0Kateřina Janků MORAVIA IT2000

EY Technologický podnikatel roku

Trtilek 760f67a7e676c09691fd93d8e5eb68f15d20d48eefb59767fec53ce969adde01Martin TrtílekPSI (Photon Systems Instruments)2016
Ruzicka c839e356bd6a8690739769b00720d885a63e80df0f3536fa61ddb2695adff369Viktor RůžičkaBiovendor - Laboratorní medicína2015
Velebny d4f251c3c555375c57c9ad16add4c0eb02d8dfd8cb8242b1d6a316e536b9742aVladimír VelebnýHolding Contipro2014
Kudelovi 415b39666406b5083619bd4c4e66a0e60d8287e40fc0276833e5ba5d0df38549František a Robert KudeloviChropyňská strojirna2013
Volenec 27fa2401672f6c0419ed6fef14091c13298bea1da0939abe116110668f8f6764Karel VolenecELLA - CS2012
Klima d579e91ed0411f1dc424080110a3287e8f9a6c665ae95cfab474a4fc20e041d4Jaroslav KlímaTESCAN ORSAY HOLDING2011
Muchna 87d956f6a9f8d9faa8758e170f74ce2dbd7acf33040b573a795d50286939fcf6Václav MuchnaY SOFT CORPORATION2010
Kucera 8c8bef85192a13c4da9167995d93fc82b6aa5a55bf15b54e810e6c51b1051561Eduard KučeraAVAST SOFTWARE2009
Sedlacek 8dc083e845dfffb824097312bb222ac3c8eb07a62d1665a81d7493cf1fc8768dVlastimil SedláčekSEKO EDM2008
Suska 3d6a0b7f1e87611271ef6457fb481649b50763712f644eab049edc737009165aJosef SuskaHOKAMI CZ2007
Cervinka 4a59809d937a09f8001c710e51d96817fb56e90abac3d49fa931238f9cd89a03Jan ČervinkaADASTRA2006
Kralik 8542b09cd3ea68bae635fe988772883e0b4455feaa56d5717cff46374841991aRadim KrálíkGRAPO2005
Konecny ecd008104ad9c1b2f98fe44593cb910d6a463cb7d5f0516babfb96c78b63bb88Jiří KonečnýELKO EP2004

EY Společensky prospěšný podnikatel roku

Stepankova masopust 9727d0c319f5e4b467616eb7ed8465783dd92ebc25274e7793844b1265bd698eTomáš Masopust a Gabriela ŠtěpánkováPortus Praha2016
Kralovcova fe915e031a7b9909d11e3eeb45fbf53a669b4806ed601bbe2e83e3a600a67286Markéta KrálovcováNadační fond Klíček2015
Jureckova a79e382db340911c426f0dc6dc86985f6ec9630f5b7198c444e5c097670f0da0Tereza JurečkováPragulic2014
Skolnik f8b1b2845126b8bb69930bb8a854ff3f41c8a1cdfbcf057fb86d45b2c14994dbJan ŠkolníkAGENTURA PRO ROZVOJ BROUMOVSKA2013
Schonfeld 67a7befeb555366350fb0c02fdcd11864297088ffb083dd3e4e40b6b5abad7c8Robert SchönfeldInternational SCHOOL OF MUSIC AND FINE ARTS2012
Czudkova 0907ac46e67cb00357c633bcffa211fb77aaa67e4062da4fd016ac18ed3cdaefDolores CzudkováERGON – CHRÁNĚNÁ DÍLNA2011
Krizek d4759dc3fde606283d4598d9a89d856a9264dcbd7bcbbeca7d418041d97ec0ddPavel KřížekOchrana fauny ČR2010
Smrckova c3d281f0ff32731c06de547a5c1897deccecfcb1f0ca1cdc57d9a9d10362df30Emilie SmrčkováPOD KŘÍDLY2009
Kabatova new 9781210caa45bfcaa07888a34843aef7dbdfa097aaa19c0fcafb02ea278762f3Drahoslava KabátováLETOHRÁDEK VENDULA2008
Balaz b6b8c3919c0f32d12337d3d0d72d385609ebc499044db5022448eb29a87c3043Josef BalážLIGA BRUNTÁL2007
Sedlacek2 71affe0e3479b4711c2ae27d1b86a88071da1caf4b73db42b83be09634dc07d4Vojtěch SedláčekAGENTURA PRO VÁS2006

EY Začínající podnikatel roku

Prusa 24640ca9289b76db6a02e9f0b970f3737ff852f8158c54ea9253a30ca11b3e05Josef PrůšaPrusa Research2016
Mixit dfab7ba7630337dc4cda5beb59c97d8d3c92500787f12950e4e5d36aa3e10145Tomáš Huber a Martin WallnerMixit2015
Mahdalicek aa4b6b11994833a864a6819b4699d5377204fae00f16be331bb81bd5e304217fPetr MahdalíčekSimplity2014
Mouchova 704d1f4467e7f66b3da7c75ba6a934c777f1680a6544f501525eb3fce93893a7Veronika Mouchová a Filip ŘíhaYESFRESH2013
Potysz 0bcca0c96b438cf282fa5be5539fcf72b9a9bc6762d089ed0bac34509f5d9c0cMarek PotyszMOJE AMBULANCE2011
Zeman bb8cdda74841ed67360d322d3ef1d331235b4cf7f2b3b4cf409a36d87f58057fJan ZemanBIOPEKÁRNA ZEMANKA2009
Vavrikova 426cb747d1d3b1e7a8f4d97ae20309f89faa3e2f645664df5874ec01381b7595Linda VavříkováFIRMA NA ZÁŽITKY2008
Rychtar 68ebf9345e55d2f4e8d891cdde3d936f685c1e7dda53eb8298b2290e9e1e507fTomáš RychtarROLOFOL2007
Muchna 87d956f6a9f8d9faa8758e170f74ce2dbd7acf33040b573a795d50286939fcf6Václav MuchnaY SOFT CORPORATION2006
Rezab c5c23a134fa520617a8c885e247eaac258311251935feeb562f80fa891dee9dbJan ŘežábLOKOLA2005

Cena České televize - Podnikatelský přínos kultuře a umění

Waldovi fbca5a35c7a6611d018a4e10e99ab9bed522709acfbe96bb3081d14a52a638fcRadana a Jiří WaldoviWALD press2016